Onurteks İş Elbiseleri

Onurteks - Hakkımızda

Onurteks - Hakkımızda

Modern building photo

Değerli müşterilerimiz ;

Onurteks İş Elbiseleri, 1976 yılında Mustafa Yılmaz’ın Karaköy’de bir tekstil atölyesinde çıraklık ile başlayıp, 1988 yılında isim tescili ile Onurteks İş Elbiseleri olarak devamlı yenilik, kalite ve hizmet anlayışı gelişen teknoloji ve dünya ayak uydurma ilkesini ön planda tutmuş ve çalışanlarına bu doğrultuda devam etmiştir. İstikrarlı çıkışları ile satmakta olduğu ürünlerini 1988 yılında üretici firma konumuna gelip bugün halen köklü firmalar ile çalışmaya devam etmektedir. Birçok yurt dışı marka ile müşterilerine zamanında cevap verebilmek için geniş bir stok yelpazesine sahip olan kuruluşumuz her zaman kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin yanında olan kuruluşumuz, kalitesinden ödün vermeyen firmalarla çalışmakta olup, her türlü istek ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmayı ilke edinmiştir.

Onurteks İş Elbiselerinin geçmiş deneyimleri, topluma müşterilerine ve çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getirmede en önemli unsurun KALİTE anlayışı olduğunu göstermiştir.

Onurteks İş Elbiselerinin ilkeleri;

  • Müşteri ilişkilerine önem vererek onların istek ve beklentilerini karşılamak.
  • Sektöründe kalite, fiyat ve zamanında teslimatla en iyilerin arasında olmak.
  • Sürekli iyileştirme çalışanlarına önem vererek satın almada, satışta ve teslimatta en üst düzey müşteri memnuniyeti ile çalışmak.
  • Prosedür ve talimatlara uymak kaidesiyle yaratıcılığı geliştirecek yöntemler uygulamak.
  • Problem çözümünde grup çalışanlarına önem vermek, bilgiyi paylaşmak.
  • Çalışanına önem vermek, çalışan memnuniyeti sağlamak.
  • Çalışma ortamından iş güvenliğine, temizlik ve düzene önem vermektir.

Eğer bir gün dünyadaki bazı markalar gibi bizde ülkemiz dışında bilinen ve tercih edilen bir marka olabilirsek, işte o gün kendimi başarılı sayacağım.

Ürün Kataloğumuzu İncelediniz mi?

İncele butonuna tıklayarak sizler için hazırladığımız dijital dergi kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.